Meble z palet sklep

Meble ze starego drewna to następny interesujący temat.

Dla przykładu wykonanie takich produktów jak meble z bali drewnianych nie jest łatwą sprawą. Przede wszystkim bale są bardzo ciężkie i z tych powodów trudne w obróbce. Cała technologia stworzenia takiego mebla nie jest prosta. Drewno należy pociąć w odpowiedniej długości części, następnie doprowadzić do pożądanej grubości i szerokości. Potem jest szlifowanie, malowanie itd. Jak wyglądają takie meble? Czy są ładne? Gdzie można je kupić? W powyższym linku można zapoznać się z ciekawą ofertą, a poniżej  przedstawiam kilka zdjęć.

 

Bardzo wyjątkowe meble z palet interesują dziś tak wielu. Gdzie takie zamówić i kupić? Meble z palet sklep oferuje taką możliwość. Warto odwiedzić stronę, gdyż naprawdę jest co oglądać. Stoliki, sofy, narożniki, łóżka, szafki, regały, półki, lustra i wiele innych niesamowicie wyglądających mebli można obejrzeć w powyższym linku.

Poniżej przykład oferowanego tam super pięknego stolika kawowego.

meble z palet poznań, meble z drewna, drewniane meble

Bardzo ładny i oryginalny stolik kawowy z palet euro.  Stolik ma częściowo szklany blat, jak i dwie szuflady z każdej strony. Stolik może być w kolorze, który Państwo wybiorą. Może być polakierowany bezbarwnym lakierem, lakiero-bejcą, lub wykończony bezbarwnym woskiem do drewna.
Rozmiar 120x80x40 cm. Stolik posiada bardzo dobrej jakości kauczukowe kółka na łożyskach.Cena 490 zł stolik bez szuflad. 650 zł z czterema szufladami. 810 zł z ośmioma szufladami.


 

Reklamy