Imprezy z Arteventy latem 2014

Co działo się latem w Arteventy? Dużo imprez, sporo zamówień, krótko mówiąc ręce pełne roboty.

Jak zawsze było dużo zamówień na urodziny dla dzieci, które najczęściej zamawiane są do przeprowadzenia w ogrodzie. Ładna słoneczna pogoda sprzyja organizacji imprez dla dzieci w domu. Na takie przyjęcie urodzinowe można zamówić w Arteventy dmuchane zamki, dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową, pokazy i zabawy z wielkimi bańkami mydlanymi. Częstym zamówieniem na urodziny jest klaun Apsik z którym dzieci wyśmienicie się bawią.

dmuchane zamki poznań  wynajem dmuchanych zjeżdżalni zamków poznań

ścianka wspinaczkowa poznań  organizacja imprez dla dzieci poznań

Na urodzinach i innych większych imprezach dla dzieci Klaun Apsik zawsze dostarcza wesołej zabawy wraz ze swoją ekipą animatorów. Aby dowiedzieć się więcej, lub dokładniej zobaczyć ich w akcji wystarczy w youtube wpisać arteventy, lub klaun apsik. Można tam obejrzeć filmy z przeprowadzanych przez nich imprez. Warto zamówić atrakcje w rzetelnej firmie takiej jak ta, wtedy na pewno impreza czy urodziny będą udane.

                  wata cukrowa poznań  wata cukrowa klaun animacje dzieci poznań

klaun na urodziny dla dzieci  urodziny dla dzieci poznań

Jedną z ciekawych atrakcji do zamówienia na urodziny jest oczywiście pokaz dużych baniek mydlanych, które wykonuje się przy użyciu specjalnie przygotowanego płynu. Bańki mydlane XXL są wielką atrakcją cieszą zarówno dorosłych jak i dzieci. Klaun Apsik na imprezach, eventach, i urodzinach bawi się z dziećmi,a atrakcje jakie można wynająć u niego świetnie uzupełniają każdą imprezę. Przez zlecenie animacji zaufanej firmie takiej jak ta tutaj możemy jako dorośli na imprezie mieć spokój, wiedząc, że dzieci są pod rzetelna i sprawdzoną opieką.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s